Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pojas so patenti TopShop
Pojas so patenti TopShop Pojas so patenti TopShop Pojas so patenti TopShop

Pojas so patenti TopShop

480 МКД

Бренд: slim'n'trim

Град: Скопје

Материјали: neoprene poliester

Ознаки: pojas

0
0

Sosema nov pojas, koj se podesuva so patenti. Namenet e za nosenje pod maici, neprimetliv. Pomaga vo namaluvanje na tezina. Poznat top shop model. Sosema nov, neotpakuvan. Videte sliki za povekje info.

Додадено: 27.6.2018 Прегледи: 111

tanja103

31
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

67