Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Za nezaboraven SEX -Macun Themra
Za nezaboraven SEX -Macun Themra Za nezaboraven SEX -Macun Themra Za nezaboraven SEX -Macun Themra Za nezaboraven SEX -Macun Themra Za nezaboraven SEX -Macun Themra

Za nezaboraven SEX -Macun Themra

300 МКД

Бренд: themra macun

Град: Велес

Материјали: 69 seks mazi zeni

Ознаки: seks zeni 69 mazi

1
0

Епимедиумската паста Themra поддржува зголемување на потенција и либидо се користи и за жени и за мажи .Macun THEMRA придонесува за сексуална функција во однос на одржување на квалитетна ерекција, подолг сексуален однос и силна страст помага со задоцнетиот ефект при проблеми со брза ејакулација (нема одма да сврши), тврд алат додека трае односот,стануват жедни -гладни за секс, се зголемува сексуалната желба за полесно да се постигне и да се одржи продолжено зголемување на времетраењето на сексуалните односи зголемување на енергијата.. кај жените исто така ja зголемува желбата за секс -оргазми,и дава сила енергиа,потреба за повеке сексуални односи ..Станува шефица во текот на односот ;) � За оние кои се импотентни (или имаат краткотрајна ерекција � За оние кои имаат недостаток од сексуален апетит � За оние со проблеми на брза ејакулација � За оние кои имаат стрес или страв при ерекција во текот на сексуален однос � За оние кои немале доволно сексуални односи � За оние кои биле незадоволителни при сексуалниот однос � За оние кои имаат недостаток на сперма � Може да се користи од страна на оние кои се постари и сакаат да имаат сексуален однос но имаат потешкотии со тоа и имаат сексуални проблеми. МАЏУН е 100% природен мед од традиционален рецепт што е стар повеќе од 200 години. Се составува од мешавина на билки кои што тие создава природен #афродизијак кај #мажите и #жените. Се составува од Цветен мед, гликозен сируп, сируп од црна дудинка, екстракт од билки на епимедиум #маџун, #рогач во прав, корен од ѓумбир во прав, цимет во прав и други природни билки. Продуктот се продава по други портали по интернет со цени од 700-900 денари по нашите апотеки го има од 1500 денари. Цена со попуст само за летна сезона 7-Јули месец мала тегла 300 денари Цена со попуст само за летна сезона 7-Јули месец мала тегла 300 денари Цена со попуст само за летна сезона 7-Јули месец мала тегла 300 денари

Додадено: 10.7.2018 Прегледи: 356

boniboni

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

43