Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
cizmi
cizmi cizmi

cizmi

350 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: zeleni

1
0

Cizmive se vo super sostojba. bojata im e nesto pomegju zelena i maslinesto zelena. mnogu se udobni br. 40

Додадено: 22.10.2013 Прегледи: 853

nikolina83

34
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

1