Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми

Чизми

400 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: кожа

Ознаки: со нитни црни

5
0

Црни чизми со нитни на ниска полна штикла. Во одлична состојба. Одговараат на број 38/39.

Додадено: 29.11.2013 Прегледи: 464

kekata

5
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

64