Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми SAMO ZA 100 DEN.......VIKEND
SAMO ZA    100 DEN.......VIKEND
SAMO ZA    100 DEN.......VIKEND SAMO ZA    100 DEN.......VIKEND

SAMO ZA 100 DEN.......VIKEND

200 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: crni

1
0

cizmi novi same edniot patent e osteten moze da se smeni nov novi se epten ne se visoki so mala stiklicka se i se udobni eoten od stoenje se taka previtkani ne od nozenje )

Додадено: 18.12.2013 Прегледи: 539

vikinate

70
0

Членот го следат

81

Членот ги следи

86