Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Peko cevli br.38
Peko cevli br.38
Peko cevli br.38 Peko cevli br.38 Peko cevli br.38 Peko cevli br.38

Peko cevli br.38

900 МКД

Големина: 38

Бренд: peko

Град: Кочани

Материјали: koza

Ознаки: cevli kozeni br.38 crni peko

1
0

Peko cevli br.38,samo zanoseni,bez nedostatoci.Stiklata e 5cm.,stabilna i sigurna. Odgovaraat na se.

Додадено: 6.2.2015 Прегледи: 3401

garderoba5

157
0

Членот го следат

107

Членот ги следи

80