Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Ortopedski cevli za samo 200 den
Ortopedski cevli za samo 200 den
Ortopedski cevli za samo 200 den Ortopedski cevli za samo 200 den Ortopedski cevli za samo 200 den Ortopedski cevli za samo 200 den Ortopedski cevli za samo 200 den

Ortopedski cevli za samo 200 den

250 МКД

Големина: 38

Бренд: dromy

Град: Куманово

Материјали: materijal canvas

Ознаки: udobni ortopedski crni novi zenski

1
0

Crni zenski ortopedski konduri, noseni no socuvani. Celite se od materijal koj sto lesno se brise so vlazno i vednas se kako novi. Vnatre koza. Od Spanija- Dromy. Za mene vece tesnicki. Broj 38

Додадено: 2.10.2015 Прегледи: 1611

brzigonzales

9
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

88