Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми КАФЕАВИ ЧИЗМИ
КАФЕАВИ ЧИЗМИ
КАФЕАВИ ЧИЗМИ КАФЕАВИ ЧИЗМИ КАФЕАВИ ЧИЗМИ

КАФЕАВИ ЧИЗМИ

290 МКД

Големина: 37

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: превртена кожа

Ознаки: кафеави чизми

2
0

Кафеави чизми од прецртена кожа. одговараат на 37-38.

Додадено: 7.12.2015 Прегледи: 271

Deniell

1
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0