Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Одлични високи кондури
Одлични високи кондури
Одлични високи кондури Одлични високи кондури Одлични високи кондури

Одлични високи кондури

1000 МКД

Големина: 37

Бренд: michel jordi geneve

Град: Скопје

Материјали: лакирана кожа

Ознаки: кожа

3
0

Скоро нови кондури Michel Jordi Switzerland.

Додадено: 17.12.2015 Прегледи: 494

lola2203

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0