Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики %Patiki brendirani br.39
%Patiki  brendirani br.39
%Patiki  brendirani br.39 %Patiki  brendirani br.39 %Patiki  brendirani br.39 %Patiki  brendirani br.39 %Patiki  brendirani br.39

%Patiki brendirani br.39

699 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: nz

Ознаки: crni violetovi br.39 patiki brendirani

4
0

Patiki br.39.bez nikakov nedostatok.Isto kako novi.39br.Germanski. Samo zanoseni.Prelesni duri i za trcanje. Extra kvalitet.

Додадено: 24.8.2016 Прегледи: 553

garderoba5

157
0

Членот го следат

107

Членот ги следи

80