Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми eXena Зимски нови кондури
eXena Зимски нови кондури
eXena Зимски нови кондури eXena Зимски нови кондури eXena Зимски нови кондури eXena Зимски нови кондури

eXena Зимски нови кондури

799 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: кондури чизми

3
0

Нови eXena зимски машки кондури ,број 42. Убава и цврста кожна кондура,не пропушта вода.Кој ќе си ги земе ќе си ги износи .Единствено само треба да си купи врвки со реновирањето по дома незнам каде сме ги ставиле.

Додадено: 4.10.2016 Прегледи: 420

Srculence

316
0

Членот го следат

449

Членот ги следи

18