Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Нови кафени чизми
Нови кафени чизми
Нови кафени чизми Нови кафени чизми Нови кафени чизми

Нови кафени чизми

599 МКД

Големина: 40

Град: Штип

Материјали: кожа

Ознаки: кожени чизми

3
0

Високи, кожени чизми. Кафеава боја на штикла.

Додадено: 6.10.2016 Прегледи: 265

Alex0261

2
1

Членот го следат

1

Членот ги следи

0