Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Чизма/Штикла
Чизма/Штикла
Чизма/Штикла Чизма/Штикла Чизма/Штикла

Чизма/Штикла

500 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: кожа превртена

Ознаки: штикли чизми

3
0

Носени неколку пати во добра форма се,број 37 високи штикли.

Додадено: 14.10.2016 Прегледи: 257

purplefemi

15
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0