Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми НАМАЛЕНИ 450ден.
НАМАЛЕНИ 450ден.
НАМАЛЕНИ 450ден. НАМАЛЕНИ 450ден. НАМАЛЕНИ 450ден.

НАМАЛЕНИ 450ден.

550 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: кожа

Ознаки: **

5
0

Кожни црни чизми, со варена гума (не се лизгаат) . Чизмите се високи до колена, а топукот 6cm. Број 38,39 Без размени!

Додадено: 4.2.2017 Прегледи: 163

btmaja12345

21
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

1