Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Влечки Ortopedski vlecki novi
Ortopedski vlecki novi
Ortopedski vlecki novi Ortopedski vlecki novi Ortopedski vlecki novi Ortopedski vlecki novi Ortopedski vlecki novi

Ortopedski vlecki novi

220 МКД

Големина: 41

Град: Битола

Материјали: guma

Ознаки: dva modeli

2
0

od portokalovite ima samo edni 40 broj . od liljakovite ima 36,38,40,41 Greska imase vo cenata ortopedski se vleckite 250 se.-ungarsko proizvodstvo

Додадено: 8.2.2017 Прегледи: 1863

MayaKaya

25
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

8