Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
чизми
чизми чизми

чизми

250 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: elegantni udobni crni cizmi do gluzd

2
0

elegantni cizmi do gluzd, 2 pati noseni, cizmite imaat niska stikla, udobni.

Додадено: 10.11.2012 Прегледи: 1245

ana123

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1