Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени %%%Cevli mat star br.38
%%%Cevli mat star br.38
%%%Cevli mat star br.38 %%%Cevli mat star br.38 %%%Cevli mat star br.38

%%%Cevli mat star br.38

449 МКД

Големина: 38

Бренд: mat star

Град: Кочани

Материјали: nz

Ознаки: cevli matstar crni br. 38

1
0

Visoki Cevli matstar br. 38.Mnogu prakticni i udobni. Samo zanoseni. Лесни на нога за носење.Не се зимски.потенка еко кожа.

Додадено: 6.4.2017 Прегледи: 400

garderoba5

171
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

80