Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Converse шарени патики
Converse шарени патики
Converse шарени патики Converse шарени патики

Converse шарени патики

900 МКД

Големина: 41

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: платнени

Ознаки: converse патики платнени

2
0

Оригинални Converse шарени високи старки, носени многу малку и во одлична состојба, како нови. Величина 41, но одговара и на 40.

Додадено: 11.6.2017 Прегледи: 152

janna.9

4
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5