Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Сандали од Швајцарија
Сандали од Швајцарија
Сандали од Швајцарија Сандали од Швајцарија Сандали од Швајцарија

Сандали од Швајцарија

700 МКД

Големина: 38

Бренд: star collection

Град: Гевгелија

Материјали: ....... ....

Ознаки: со ременче платформа крем сандали

7
0

Неносени,донесени од Швајцарија поклон,утнат број ...Цена фиксна!

Додадено: 24.6.2017 Прегледи: 558

Passionate

24
3

Членот го следат

29

Членот ги следи

20