Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali Sandali Sandali

Sandali

200 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

1
0

Noseni se poveke pati,imaat mali grebnatinki na shtiklata,na poslednata slika se gleda,no i zatoa gi davam za poevtina cena.Br.39. Prakam po kargo

Додадено: 29.6.2017 Прегледи: 145

martina.t

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

21