Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Polaris sandalcinja
Polaris sandalcinja
Polaris sandalcinja

Polaris sandalcinja

350 МКД

Големина: 38

Бренд: polaris

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: polaris

15
0

Polaris sandalcinja br.38 super udobni, gi nosev samo dvapati i deka imam nekolku slicni ovie ne gi nosam.Mn lesno se kombiniraat. Za povekje sliki vo inbox

Додадено: 25.7.2017 Прегледи: 432

Ivikiwi

47
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

24