Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Sandali *Graceland* 38
Sandali *Graceland* 38
Sandali *Graceland* 38 Sandali *Graceland* 38 Sandali *Graceland* 38 Sandali *Graceland* 38 Sandali *Graceland* 38

Sandali *Graceland* 38

ПРОДАДЕНО

Бренд: graceland

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: xx

2
0

Kozni sandali na Graceland, dva pati obleceni do kola, ne se ni poznava deka se staveni na noga, boja temno kafena so ukrasen detalj napred, razmena ne.

Додадено: 26.7.2017 Прегледи: 291

Dijana2016

35
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

11