Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли штикли - 599 денари ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ
штикли - 599 денари ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ
штикли - 599 денари ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ штикли - 599 денари ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ

штикли - 599 денари ПОСЛЕДНО НАМАЛУВАЊЕ

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Град: Кратово

Материјали: ...

Ознаки: ...

3
0

штиклите ги купив пред еден месец, ги носев на свадба и толку, моментално сум во словениа и за да не ми стојат така одлучив да ги продадам, купени се многу поскапо, цената е фиксна, немаат никаква маана, други слики немам

Додадено: 28.7.2017 Прегледи: 234

Zaki111

88
0

Членот го следат

64

Членот ги следи

7