Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Guess нови патики
Guess нови патики
Guess нови патики Guess нови патики Guess нови патики Guess нови патики Guess нови патики

Guess нови патики

4200 МКД

Големина: 37

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: novi guess

5
0

Guese оригинал нови патики 37 . Бројот е 38 но калапот е помал , точна 37 ца. Нови неносени нарачани од Италија . Моделот е тренд со светкав дел од glitter колекцијата.

Додадено: 22.8.2017 Прегледи: 573

crvenkapa

189
0

Членот го следат

318

Членот ги следи

10