Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
%Crni cevli br.37/8
%Crni cevli br.37/8 %Crni cevli br.37/8 %Crni cevli br.37/8

%Crni cevli br.37/8

399 МКД

Бренд: italijanski

Град: Кочани

Материјали: lakovani

Ознаки: cevli crni br.37/38 stikli

0
0

Crni cevli br.37/8,so lasticinja,na polna stabilna peta. Moshne elegantni i lesni za nosenje. Extra kvalitet.

Додадено: 16.9.2017 Прегледи: 128

garderoba5

163
0

Членот го следат

106

Членот ги следи

80