Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Migato baletanki br. 38
Migato baletanki br. 38
Migato baletanki br. 38 Migato baletanki br. 38 Migato baletanki br. 38 Migato baletanki br. 38 Migato baletanki br. 38

Migato baletanki br. 38

200 МКД

Големина: 38

Бренд: migato

Град: Скопје

Материјали: kozza

Ознаки: migato baletanki sivi print

5
0

Migato baletanki so print krznen motiv. Osnovna boja - siva. Kozzni vnatresnhno , a krzeneni i lak nadvoreshno. Noseni , no ne prenoseni. Bez nitu edna maana. Broj 38 Dolzina na stopalo 24cm

Додадено: 17.9.2017 Прегледи: 283

BiljanaNG

856
0

Членот го следат

692

Членот ги следи

20