Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Nam 1000 Cizmi Zara 37
Nam 1000   Cizmi Zara 37
Nam 1000   Cizmi Zara 37 Nam 1000   Cizmi Zara 37 Nam 1000   Cizmi Zara 37 Nam 1000   Cizmi Zara 37 Nam 1000   Cizmi Zara 37

Nam 1000 Cizmi Zara 37

1800 МКД

Големина: 37

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: zara

4
0

Od lani, se na se tri pati staveni do kola, mnogu moderen dizajn, ramni, razmena ne

Додадено: 19.9.2017 Прегледи: 214

Dijana2016

41
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

13