Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми чизми-бордо
чизми-бордо
чизми-бордо чизми-бордо чизми-бордо чизми-бордо чизми-бордо

чизми-бордо

800 МКД

Големина: 39

Бренд: чизми

Град: Скопје

Материјали: скај

Ознаки: скај бордо број38-39

17
0

Нови чизми бордо боја ,само еднаш облечени. Внатре се обложени ссо топол материјал. Бројот е 38-39

Додадено: 21.9.2017 Прегледи: 532

Еднорог

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0