Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Adidas cizmi za sneg I grad
Adidas cizmi za sneg I grad
Adidas cizmi za sneg I grad Adidas cizmi za sneg I grad Adidas cizmi za sneg I grad Adidas cizmi za sneg I grad

Adidas cizmi za sneg I grad

2000 МКД

Големина: 39

Бренд: addidas

Град: Скопје

Материјали: nepropusno

Ознаки: zacuvano

5
0

Ne se lizgaat, drzat noga stabilno, topli, miderni. Kupeni.vo maribor nad 100 evra.

Додадено: 2.10.2017 Прегледи: 297

AnaJana

54
1

Членот го следат

108

Членот ги следи

38