Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чевли
Чевли Чевли Чевли

Чевли

700 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: плишани

Ознаки: нз

0
0

Црни плишани преубави чевли, број 36. Чевлите се носени малку време и се многу удобни. Напомена: Без размена.

Додадено: 8.10.2017 Прегледи: 68

sun100

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

18