Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Adidas cizmi so krzno original Novi 39
Adidas cizmi so krzno original Novi 39
Adidas cizmi so krzno original Novi 39 Adidas cizmi so krzno original Novi 39

Adidas cizmi so krzno original Novi 39

3300 МКД

Големина: 39

Бренд: adidas

Град: Берово

Материјали: koza

Ознаки: adidas

5
0

Adidas novi cizmi polneti celite so krzno,doneseni od stranstvo noseni samo 1h bidejki mi se mali...bez razmena... ORIGINAL SE,BOJATA E TEGET

Додадено: 9.10.2017 Прегледи: 185

Marija853

8
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

67