Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Converse kozni 35
Converse kozni 35 Converse kozni 35 Converse kozni 35

Converse kozni 35

1300 МКД

Големина: 35

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: sivi

1
0

Converse polucizmicki, prevrtena koza so krzno br.35, kako novi od prodavnica, bez razmena i popust

Додадено: 12.10.2017 Прегледи: 51

bluemarine

339
0

Членот го следат

309

Членот ги следи

14