Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Maski kozni patiki 37
Maski kozni patiki 37
Maski kozni patiki 37 Maski kozni patiki 37 Maski kozni patiki 37 Maski kozni patiki 37

Maski kozni patiki 37

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kvalitet udobnost zdrav cekor

0
0

Ubavi , mnogu malce noseni, kvalitetni kozni maski detski patiki so anatomska vloska. Kupeni preku 30e. Na lepenki, mnogu prakticno brzo i lesno odkolku vrvki. Golemina 37

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 5

MajaMajda

45
1

Членот го следат

49

Членот ги следи

14