Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Venice naski kozni patiki,36
Venice naski kozni patiki,36
Venice naski kozni patiki,36 Venice naski kozni patiki,36 Venice naski kozni patiki,36 Venice naski kozni patiki,36

Venice naski kozni patiki,36

300 МКД

Бренд: venice

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kvalitet udobnost

0
0

Ubavi kozni maski patiki, dlaboki, kozni, na vrvki, sino sivo ...Noseni no ne mnogu, bez mana... Germanski kvalitet marka Venice....Golemina 36

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 10

MajaMajda

45
1

Членот го следат

49

Членот ги следи

14