Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Попуст Затоа што се најубави 37,5
Попуст Затоа што се најубави 37,5
Попуст Затоа што се најубави 37,5 Попуст Затоа што се најубави 37,5 Попуст Затоа што се најубави 37,5 Попуст Затоа што се најубави 37,5 Попуст Затоа што се најубави 37,5

Попуст Затоа што се најубави 37,5

500 МКД

Големина: 37

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: црни

4
0

Мислев дека половина број нема да биде проблем но не е така. Ги обожавам бидејќи се женствени, уникатни, секси и најважно удобни. Ме стегаат ептен инаку не би ги дала. Облечени се само еднаш. Ги купив 1600 а ги давам за помалку од половина од цената со тешко срце, а не сакам да останат да ги гледам а да не можам да ги носам. Сите во фамилија носат или36 или пак 39-40 па останува тука да ги понудам. Претопли се и од внатре имаат патент за полесно облекување. Врвките однапред долж чизмите не се само за декорација туку овозможуваат обликување на секоја дебелина на нога кај листот. Не нудете размена и цената е фиксна. 37-37,5

Додадено: 14.10.2017 Прегледи: 209

филипче

66
0

Членот го следат

44

Членот ги следи

2