Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Cisto novi cizmi
Cisto novi cizmi
Cisto novi cizmi Cisto novi cizmi Cisto novi cizmi Cisto novi cizmi Cisto novi cizmi

Cisto novi cizmi

ПРОДАДЕНО

Големина: 37

Град: Радовиш

Материјали: koza

Ознаки: roze cizmi polni so krzno

5
0

Cisto novi cizmi kupeni pred nekolku dena 40 evra od bugarija ama ne mi odgovara brojot, koj gi saka gi prodavam za 2000 den ne se noseni, i tasnata e cisto nova ista boja kako cizmite tasnata, tasnata e kupena 1800 denari od duki daso ja davam za 400 denari ako ja zemete zaedni so cizmite

Додадено: 18.10.2017 Прегледи: 967

BeStylish

21
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

2