Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми Чизми

Чизми

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: топли волна матстар

0
0

Чизми, купени од Мат Стар Стар модел се. Но не се носени многу, дали неколку пати број 38, должина на стопало 27цм Премногу топлат, и ќе си ги изнаносите. И не, не се прљави, така испаѓаат на сликите :/

Додадено: 19.10.2017 Прегледи: 116

LydiaM

75
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

0