Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Гумени чизми
Гумени чизми
Гумени чизми Гумени чизми Гумени чизми Гумени чизми

Гумени чизми

500 МКД

Големина: 39

Бренд: незнам

Град: Скопје

Материјали: крзно гума

Ознаки: чизми чизмички крзно гумени

10
0

Интересни гумени чизми во кои ќе ги поминете влажните дождливи денови. Со змиски принт и крзно, имаат и врвки за прилагодување на ногата и не пропуштаат вода. Одговараат на секоја комбинација, а многу интересно стојат со кратки сукњички. Ве очекувам!

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 151

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38