Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Migatо патики
Migatо патики
Migatо патики Migatо патики Migatо патики

Migatо патики

480 МКД

Големина: 38

Бренд: migato

Град: Скопје

Материјали: sky

Ознаки: змиски мигато патики подигнати

9
0

Патики малку подигнати а сепак многу удобни. Со змиски принт, носени се 2-3 пати и се во одлична состојба. број 38. Побрзајте

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 108

fashionkilla

10
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

38