Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Nike патики
Nike патики
Nike патики Nike патики Nike патики Nike патики

Nike патики

400 МКД

Големина: 38

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: платнени

Ознаки: патики nike морнарски

14
0

Интересни патики во кои ќе бидете шик и уникатни а истовремено удобни. Носени се неколку пати, во одлична состојба. Ве очекувам

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 332

fashionkilla

13
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

39