Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми 500 den Оригинал CONVERSE чизми
500 den Оригинал CONVERSE чизми
500 den Оригинал CONVERSE чизми 500 den Оригинал CONVERSE чизми 500 den Оригинал CONVERSE чизми 500 den Оригинал CONVERSE чизми 500 den Оригинал CONVERSE чизми

500 den Оригинал CONVERSE чизми

555 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: антилоп

Ознаки: converse чизми

4
0

Original cizmi Converse koi se nepropustlivi (gi imam noseno na sneg) ,a se od materijal antilop, velicina 38 se ama odgovaraat i na nekoj so nosi 38,5 -posto jas 38.5 nosam i tocni mi se 😊 Edinstveno na levata cizma ima malo odlepuvànje se gleda na posledna slika ama toa vednas se sreduva ...

Додадено: 21.10.2017 Прегледи: 238

mandarinkafinka

85
3

Членот го следат

86

Членот ги следи

0