Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Novi cizmi nad kolena
Novi cizmi nad kolena
Novi cizmi nad kolena Novi cizmi nad kolena Novi cizmi nad kolena Novi cizmi nad kolena

Novi cizmi nad kolena

1890 МКД

Големина: 36

Бренд: ...

Град: Кочани

Материјали: ...

Ознаки: ...

8
0

Cizmite se obleceni samo ednas na kratko, bukvalno kako novi se. visoki nad koleno, unikatni so srebrena stikla so praznina na sredinata.

Додадено: 24.10.2017 Прегледи: 346

wreckingball

29
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

9