Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Спортски чизми Nike
Спортски чизми Nike
Спортски чизми Nike

Спортски чизми Nike

900 МКД

Големина: 37

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: airtex

Ознаки: nike

27
0

Спортски чизми Nike, сива боја во комбинација со бело, отпорни на вода, многу удобни и топли. Број за контакт 078330944

Додадено: 5.11.2017 Прегледи: 1420

JasminaArsova

5
0

Членот го следат

36

Членот ги следи

0