Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Получизмички
Получизмички
Получизмички Получизмички Получизмички Получизмички Получизмички

Получизмички

ПРОДАДЕНО

Големина: 37

Бренд: hungary

Град: Скопје

Материјали: new jet

Ознаки: каконови

2
0

Чизмички црна боjа. Кожа како нубук.напред, позади како змиска кожа. Не природна. но изгледа и по осет како природна. Од нова генерациjа на еко кожа new jet Меки. Удобен калап. Малку носени. За жал мали ми се. НЕ РАЗМЕНУВАМ.

Додадено: 8.11.2017 Прегледи: 199

Irinka

27
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

1