Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Kozni salonki Biana
Kozni salonki Biana
Kozni salonki Biana Kozni salonki Biana Kozni salonki Biana Kozni salonki Biana Kozni salonki Biana

Kozni salonki Biana

700 МКД

Големина: 37

Бренд: biana

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: moderni

0
0

Mnogu malku noseni kozni salonki Biana, prevrtena koza vo dve boi od ednata strana se temno plavo od drugata sivi

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 38

PetkoskaMaja

7
1

Членот го следат

7

Членот ги следи

8