Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stikli
Stikli Stikli

Stikli

100 МКД

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: stikli

0
0

Lakovani crni stikli , napree so otvoreno prste. Imaat malo ostetuvanje ( grebnatinka) no ne se poznava.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 36

AnaFidanovska

13
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

1