Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми VENTURINI kozni cizmicki br.40
VENTURINI  kozni cizmicki br.40
VENTURINI  kozni cizmicki br.40 VENTURINI  kozni cizmicki br.40 VENTURINI  kozni cizmicki br.40 VENTURINI  kozni cizmicki br.40 VENTURINI  kozni cizmicki br.40

VENTURINI kozni cizmicki br.40

800 МКД

Големина: 40

Бренд: original

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

0
0

Cizmite se original doneseni od stranstvo kako novi nekolku pati staveni.Lesni se i se napraveni od mnogu meka kozha.Vnatre se oblozeni i topli.broj 40

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 142

nateto19

211
0

Членот го следат

266

Членот ги следи

313