Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Нови чизми
Нови чизми
Нови чизми Нови чизми Нови чизми

Нови чизми

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: не знам

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: сиво чизми

0
0

Нови чизми во каубојски стил, облечени само еднаш (тоа може да го заклучите по сликите) Бојата е помеѓу сиво и кафено. Горниот дел е плишан. Супер одговараат за есен и за зима. Цената е симболична.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 84

CocoChanel

80
1

Членот го следат

283

Членот ги следи

33