Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bordo cizmicki
Bordo cizmicki Bordo cizmicki

Bordo cizmicki

900 МКД

Големина: 38

Бренд: paolo boticelli

Град: Куманово

Материјали: plis

Ознаки: stikla metal bordo cizmicki gluzd

5
0

Kratki cizmi na Paolo Botticelli so metalno zlatno remce. Vino boja - 38

Додадено: 15.11.2017 Прегледи: 97

BeFunky

1
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0