Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Црни чизми, БЕЗ ЗАМЕНИ !!!
Црни чизми, БЕЗ ЗАМЕНИ !!!
Црни чизми, БЕЗ ЗАМЕНИ !!! Црни чизми, БЕЗ ЗАМЕНИ !!! Црни чизми, БЕЗ ЗАМЕНИ !!!

Црни чизми, БЕЗ ЗАМЕНИ !!!

350 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: кожа

Ознаки: црно

3
0

Црни кожени чизми, носени некое време, но сеуште во супер состојба, можете да видите и на сликите. Број 38/39

Додадено: 6.12.2012 Прегледи: 1074

Pravosmukalka

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0